Polecane Aplikacje: + DAEMON Tools + Flash Player + ALLPlayer + Ares +

Inne programy z tej kategorii:

Multimedialna Rehabilitacja Afazji 1.0

Licencja programu testowa (demo). Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP/2003

Mój Komputerowy Dietetyk 2.0.1.59

Mój Komputerowy Dietetyk to program komputerowy, który został stworzony dla osób myślących o zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów lub oprawiających sport i muszących z tego powodu przestrzegać diety. Mój Komputerowy Dietetyk umożliwi ułożenie diety na cały tydzień, a nawet cały miesiąc, dzięki czemu jej przestrzeganie będzie dla nas o wiele łatwiejsze.

Audiometr 1.01.02

Audiometr to aplikacja, którą w domowych warunkach możemy przejść test słuchu. Niestety ciało ludzkie nie zawsze działa tak jak powinno, a słuch nie jest tego wyjątkiem. Jednak często nie zauważamy tego, że nasz słuch się pogarsza, ta aplikacja pozwoli nam zrobić dokładne testy, dzięki którym będziemy znać stan swoich zdolności słuchania.

Praksja - ćwiczenia usprawniające mowę 1.0

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP

Karta 3.3

Karta to program komputerowy stworzony z myślą o kobietach. Z pomocą programu Karta w o wiele łatwiejszy sposób będziemy mogli śledzić cykl płodności. Dodatkowo program ten obliczy w jaki dzień urodzi się nam dziecko oraz posiada kilka innych bardzo przydatnych funkcji. Program Karta jest idealny dla kobiet, które lubią mieć wszystko pod kontrolą.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

- multimedialna rehabilitacja afazji używana
- multimedialna rehabilitacja afazji peb
- multimedialna rehabilitacja afazji crack
- rehabilitacja program komputerowy
- 0

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.