Polecane Aplikacje: + Skype + Norton AntiVirus + K-Lite Codec Pack + QuickTime +

Inne programy z tej kategorii:

Audiometr 1.01.02

Audiometr to aplikacja, którą w domowych warunkach możemy przejść test słuchu. Niestety ciało ludzkie nie zawsze działa tak jak powinno, a słuch nie jest tego wyjątkiem. Jednak często nie zauważamy tego, że nasz słuch się pogarsza, ta aplikacja pozwoli nam zrobić dokładne testy, dzięki którym będziemy znać stan swoich zdolności słuchania.

Karta 3.3

Karta to program komputerowy stworzony z myślą o kobietach. Z pomocą programu Karta w o wiele łatwiejszy sposób będziemy mogli śledzić cykl płodności. Dodatkowo program ten obliczy w jaki dzień urodzi się nam dziecko oraz posiada kilka innych bardzo przydatnych funkcji. Program Karta jest idealny dla kobiet, które lubią mieć wszystko pod kontrolą.

Praksja - ćwiczenia usprawniające mowę 1.0

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP

Multimedialna Rehabilitacja Afazji 1.0

Licencja programu testowa (demo). Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP/2003

Mój Komputerowy Dietetyk 2.0.1.59

Mój Komputerowy Dietetyk to program komputerowy, który został stworzony dla osób myślących o zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów lub oprawiających sport i muszących z tego powodu przestrzegać diety. Mój Komputerowy Dietetyk umożliwi ułożenie diety na cały tydzień, a nawet cały miesiąc, dzięki czemu jej przestrzeganie będzie dla nas o wiele łatwiejsze.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

- darmowy program do demontażu zdjęć
- jaki jest program do montazu zdjec
- program do montowania zdjec
- program do montazu zdjec-pobierz
- toolbox cscs karta

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.