Polecane Aplikacje: + Word Viewer + ZoneAlarm + DAEMON Tools + NOD32 +

Inne programy z tej kategorii:

Tlen Protocol 1.8.0.0 do Mirandy

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 95/98/ME/NT/2000/XP

Klawiatura wizualna dla Office 2000

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP

Adobe Air 2.5.1.17730

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/7

QTTabBar 1.2.2.1

QTTabBar to aplikacja dla użytkowników, którzy sądzą, że interfejs Windowsa stworzony do poruszania się po folderach i plikach jest niewystarczający. QTTabBar dodaje dodatkowe opcje, które upodobniają interfejs do tego z różnych przeglądarek internetowych. Dodatkowo program ten potrafi grupować foldery oraz zabezpieczać je hasłami.

Miranda Gadu-Gadu Protocol 0.0.4.2

Najpopularniejszy polski komunikator, używany przez przeszło 70% polskich internautów, dzięki niemu możemy porozmawiać z naszymi znajomymi także z drugiego końca świata.

Sun ODF Plugin 3.1 for Microsoft Office

Wysoka cena pakietu biurowego Microsoftu spowodowała, ze stały się bardzo popularne darmowe programy o podobnych możliwościach, które zapisują pliki w innych formatach. Niestety pakiet Microsoft Office nie potrafi obsłużyć tego typu plików i tutaj z pomocą przychodzi Sun ODF Plugin, czyli nakładka na produkt Microsoftu, która to umożliwi.

LightScribe System Software 1.18.19.1

Licencja programu . Aplikacja działa na systemach

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.