VirtualDub 1.8.1 Build 29808
Akutalizacja: 12-09-2010
Zajmują się tym programiści, którzy swoją drogą, za swoją niebagatelną wiedzę i wykształcenie praktyczne dostają bardzo sowite wynagrodzenie. Jednakże trzeba powiedzieć że te pieniądze im się jak najbardziej należą, wykonują naprawdę kawał dobrej roboty. Niekoniecznie, należy pamiętać że producenci gier oferują wiele bonusów za zakup produktów oryginalnych, gwarancję na płytę, nawet jeśli zostanie porysowana z naszej winy, zawsze podlega wymianie, oryginalną instrukcję i poradnik do gry, często dodatkowe bonusy jak płyta ze ścieżką dźwiękową, jakieś dokumenty w jaki sposób gra była tworzona, dodatki do gry, dodatkowe tricki, a czasem nawet i kupony lojalnościowe, gdzie zbieramy pieniądze za które możemy później zakupić nową grę, niektóre portale uruchomiły nawet strefy wymiany gier używanych.
Kategoria: Obróbka i konwertery video
System: MS Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Wielkość: 1 334 kB
Licencja: bezpłatna (freeware)
Pobierano 1438 razy
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/NT/2000/XP
Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach MS Windows 2000/XP/Vista
Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach Windows XP/Vista/2003/7
Super DVD ripper to aplikacja pozwalająca kopiować filmy zapisane na płytach DVD oraz konwertować je do formatu, który umożliwi ich zapis na płytach CD. Oczywiście ten proces wiąże się z utratą jakości filmu, ale dla wielu użytkowników ilość zajmowanego miejsca jest o wiele ważniejsza od jakości filmu, tym bardziej, że jakość filmów zapisanych na CD nadal jest wysoka.
CombiMovie Classic to malutki programik, który może połączyć dwa krótkie filmiki w jeden dłuższy, ale pod warunkiem, że będą w tym samym formacie. Program ten nie oferuje żadnych przejść, efektów dodatkowych ani żadnych zbędnych rzeczy, które tylko przeszkadzają w tego typu programach. Dzięki swojej prostocie łączenie kilku filmików w jeden jest wręcz banalnie proste.
DVDx to aplikacja, która umożliwia konwertowanie filmów zapisanych na dyskach DVD do formatu SVCD lub Divx. Aplikacja ta zasługuje na uwagę, ponieważ jej obsługą poradzi sobie dosłownie każdy, nawet osoby, które nigdy nie robiły podobnych rzeczy, ponieważ jedyne czego od ans oczekuje program o wskazania płyty DVD w celu jej przekonwertowania oraz wybraniu formatu końcowego.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista