Adobe Image Viewer 4.0 plug-in
Programy komputerowe to przede wszystkim oprogramowanie systemowe takie jak: Linux, Windows i inne odpowiedniki, to właśnie dzięki nim włączając komputer widzimy to co widzimy. Trzeba nadmienić że były to najtrudniejsze odo stworzenia programu, do tej kategorii możemy także zaliczyć programy użytkowe graficzne, biurowe, edukacyjne, wideo. Zajmują się tym programiści, którzy swoją drogą, za swoją niebagatelną wiedzę i wykształcenie praktyczne dostają bardzo sowite wynagrodzenie. Jednakże trzeba powiedzieć że te pieniądze im się jak najbardziej należą, wykonują naprawdę kawał dobrej roboty.
Kategoria: Wtyczki (pluginy)
System: MS Windows 98/Me/NT/2000/XP
Wielkość: 2,5 MB
Licencja: bezpłatna (freeware)
Pobierano 1132 razy
Program to edytor tekstowy. Edytor tekstowy dorównuje spokojnie takiemu gigantowi jak MS Word. Posiada wszystkie potrzebne narzędzia do edycji tekstu.
Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP
Wysoka cena pakietu biurowego Microsoftu spowodowała, ze stały się bardzo popularne darmowe programy o podobnych możliwościach, które zapisują pliki w innych formatach. Niestety pakiet Microsoft Office nie potrafi obsłużyć tego typu plików i tutaj z pomocą przychodzi Sun ODF Plugin, czyli nakładka na produkt Microsoftu, która to umożliwi.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows XP
Office Compatibility Pack to dodatek do starszych wersji pakietu biurowego Microsoft Office. Dodatek ten umożliwia otwieranie, zapisywanie oraz modyfikację plików zapisanych za pomocą nowych wersji tego programu, czyli między innymi plików w formacie DOCX. Bez tego dodatku nie będziemy w stanie otworzyć większości dokumentów tekstowych, ponieważ te formaty stały się już normą.
Unlead VideoStudio to program przeznaczony głownie dla grafików komputerowych którzy dzięki jego pomocy mogą stworzyć naprawdę imponujące rzeczy.
Flash Player to program utworzony pod przeglądarki internetowe w celu możliwości otworzenia obrazów graficznych w nowym oskryptowaniu