Polecane Aplikacje: + K-Lite Codec Pack + Gadu-Gadu + Word Viewer + WinRAR +

Inne programy z tej kategorii:

Nokia PC Suite 7.1.51.0

Nokia PC Suite - aplikacja umożliwia połączenie się komputera z komórką. W programie znajdziemy prosty i przyjazny panel administracyjny, który umożliwia przenoszenie danych z komórki na komputer, a także z komputera na komórkę.

Mobile Master 7.7.4 Bulid 3304

Mobile Master to program komputerowy, który umożliwia zarządzanie oraz synchronizację danych znajdujących się w pamięci telefonu komórkowego. Dzięki temu programowi możliwa jest modyfikacja list kontaktów, zarządzanie kalendarzem, kopiowanie plików zapisanych w pamięci telefonu oraz mamy wiele innych możliwości.

MOBILedit! with Ringtone Editor 4.3.1.854

Licencja programu testowa (shareware). Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista/2003/7

LogoManager Pro Suite 3.0.0.2

LogoManager Pro Suite to kolejny z programów służących do zarządzania telefonami komórkowymi, tym razem obsługuje telefony Nokii. Aplikacja ta oferuje takie funkcje jak synchronizację listy kontaktów, tworzenie zapasowe kopii wszystkich danych, które znajdują się na telefonie, przenoszenie danych z i do telefony oraz wiele innych czynności.

Oxygen Phone Manager II 2.18.14

Oxygen Phone Manager II to program stworzony do zarządzania telefonami komórkowymi marki Nokia oraz Samsung. Przedstawiana aplikacja ma dostęp do prawie wszystkich elementów tych telefonów, poczynając od książki telefonicznej poprzez wiadomości sms, a na karcie pamięci i zawartych na niej plikach kończąc. Program ten jest szczególnie przydatny gdy chcemy modyfikować nasz telefon.

SyncCell for Motorola 3.1.07

Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/7

MyPhoneExplorer 1.8.0

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/7

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

- nokia+latarka+download
- nokia N73-sterowniki
- latarka na nokie n73 free download
- pc suite 6 pl
- nokia n73 programy download

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.