Polecane Aplikacje: + Mozilla Thunderbird + FileZilla + Adobe Photoshop CS + WinRAR +

Inne programy z tej kategorii:

CinemaPlayer 1.5.3

Aplikacja idealna do odtwarzania filmów, mało tego, filmy te mogą być z napisami. Odtworzy wszystkie popularniejsze formaty wideo.

AIMP 2.61.583

AIMP - z tym programem możemy wiele, ale jedynie z muzyką. Pozwala na zapisywanie plików w formatach: MP3 lub WAV. Odtwarza stacje radiowe, istnieje możliwość komponowania i odtwarzania list z piosenkami, edytowanie metadanych, a także kopiowanie płyt Audio-CD.

Adobe Media Player 1.8

Adobe Media Player to odtwarzacz plików multimedialnych, który umożliwia odtwarzanie materiałów znanych telewizji internetowych. Z pomocą tego programu bardzo łatwo znajdziemy dowolne filmy, teledyski czy piosenki. Adobe Media Player zasługuje na pochwałę ze względu na bardzo przyjemny szablon graficzny oraz prosty interfejs.

ALLPlayer 4.4.6.9

Program AllPlayer jest aplikacją polskiej produkcji, która dość mocno osadziła się zarówno na rodzimym rynku jak i zagranicznym

SubEdit-Player build 4072

SubEdit-Player - jeden z wielu niewielkich programów, a potrafiących sporo? Aplikacja pozwala na tworzenie nowych napisów do filmu, a także edytowanie już istniejących. Bardzo prosty w obsłudze.

BESTplayer 2.131 - wersja rozwojowa

Jest jednym z bardziej znanych odtwarzaczy filmów divx, xvid, dvd ale także i tych w niej znanych formatach.

Kantaris 0.6.6

Kantaris - Z tym programem bez problemy otworzymy pliki w formacie takim jak: AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC i tak dalej. Krótko pisząc, jest to odtwarzacz multimedialny.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.