Dlaczego w takim razie piractwo jeszcze ma sens. Sytuacja z roku na rok się poprawia, ceny gier spadaj, producenci dostrzegli to że dużo łatwiej i więcej zarobią przy obniżce ceny i porządnym ?pakiecie upominkowym? dla gracza, niż na wysokich cenach i małym zbyciu. Niektóre gry jednak są nadal dość drogie. Do najdroższych produktów należą chyba pogramy wydane przez EA Games, gdzie każdy z nich nie spada poniżej 100 zł. Czy sytuacja się poprawi na przełomie najbliższych lat ? Myślę że nadchodzą ciężkie czasy dla ludzi zarabiających na piractwie. Programy komputerowe to przede wszystkim oprogramowanie systemowe takie jak: Linux, Windows i inne odpowiedniki, to właśnie dzięki nim włączając komputer widzimy to co widzimy. Trzeba nadmienić że były to najtrudniejsze odo stworzenia programu, do tej kategorii możemy także zaliczyć programy użytkowe graficzne, biurowe, edukacyjne, wideo.
Kategoria: Inne przydatne multimedialne
System: MS Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Wielkość: 1 380 kB
Licencja: bezpłatna (freeware)
Pobierano 1455 razy
Image Uploader to program, który umożliwi nam zapisanie obrazu z kamerki internetowej w postaci grafiki, a następnie wysłanie jej na dowolny serwer FTP. Image Uploader posiada opcję wykonywania tej czynności co określony czas, dzięki czemu możemy obserwować co się dzieje w danym miejscu nie mając dostępu do komputera, do którego podłączona jest kamera internetowa.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP
Ashampoo jest taką jakby naszą komputerową biblioteką zdjęć cyfrowych które wcześniej wykonaliśmy. Możemy je przeglądać, segregować, sortować, katalogować ale także i w podstawowy sposób edytować.
Ciekawa aplikacja, którą możemy wykorzystać dopiero wtedy, gdy mamy pilot i podczerwień w komputerze. Za pomocą pilota możemy sterować takimi programami jak: Winamp, VLC, Internet Explorer, Power DVD, Windows Media Center czy iTunes.
Program przy pomocy którego będziemy mogli przekształcić po przeskalowaniu tekstu pisanego na komputerze w ludzki głos. Program sam będzie odczytywał całe zdania z imponującą dokładnością i realistycznością.
Aplikacja jaką jest CrazyTalk to naprawdę bardzo ciekawy pomysł
Volume Control to program komputerowy stworzony dla fanów oglądania filmów na komputerze. Za pomocą tego programu możemy stworzyć skróty klawiszowe, które będą służyć do pogłaśniania filmu, ściszania czy nawet całkowitego wyłączania głosu. Oczywiście istnieje możliwość przypisania także innych operacji, jednak nie ma sensu ich tutaj wszystkich wymeiniać.