UltraDefrag 4.4.0
Akutalizacja: 03-10-2010
R E K L A M A:
Kategoria: Systemowe
System: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Wielkość: 0,34 MB
Licencja: bezpłatna
Pobierano 444 razy
Szczegółowy opis: Aplikacja o nazwie UltraDefrag jest to w istocie narzędzie dostępne na licencji open source, którego zadaniem jest oczywiście defragmentacja partycji dysków komputera, które działają w oparciu o takie systemy plików jak NTFS lub też FAT32.
Największymi zaletami tegoż właśnie programu jakim jest UltraDefrag jest to, że posiada on naprawdę niewielkie rozmiary, a także charakteryzuje się on naprawdę szybkim algorytmem defragmentacji. Program umożliwia także generowanie raportów w postaci HTML, a także charakteryzuje się on niesamowitą prostotą obsługi. Oczywiście przed defragmentacją dysku użytkownik zauważy, że program oferuje także bardzo dobre funkcje analizy dysku, która odbywa się oczywiście przed samą defragmentacją dysku.
Bardzo istotne może okazać się także i to, że program UltraDefrag działa w oparciu o Microsoft Defrag API, co niewątpliwie powinno wziąć się pod uwagę. Dzięki bardzo prostej obsłudze programu, nawet osoba początkująca nie powinna mieć z nim nawet najmniejszego problemu.
AutoRuns - dzięki programowi możemy ustawić, które programy mają być uruchamiane wraz ze startem naszego systemu operacyjnego. Aplikacja nie jest trudna w obsłudze.
Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach Windows XP/Vista/7
Dzięki temu programowi przyśpieszymy nasz komputer, internet i wiele innych aplikacji. Wszystko to za jednym kliknięciem myszki. Aplikacja posiada wiele funkcji dzięki którym nasz komputer będzie bardzo szybki. Zaletą programu jest fakt, że wszystkie ustawienia programu można cofnąć do pierwotnego stanu.
Aplikacja przeznaczona jest dla grona osób, które zamierzają w systemie
Microsoft Windows XP wprowadzić wizualizacyjne efekty znane z systemu Windows
Vista
CPUCooL to aplikacja, która będzie monitorowała temperaturę procesora oraz w razie potrzeby ją zmniejszy poprzez zastosowanie instrukcji halt. Aplikacja ta jest przydatna szczególnie dla zaawansowanych użytkowników, którzy podkręcili swój procesor i mają teraz problemy z jego przegrzewaniem. Dodatkowo program ten może wyświetlać informacje o innych podzespołach naszego komputera.
Licencja programu bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/2003/2008/7
My Drivers to program zarządzający naszymi komputerowymi sterownikami,. Przy jego pomocy nie tylko możemy je używać, ale także i wynajdywać nowsze wersje.