HDD Thermometer 1.3
Akutalizacja: 12-09-2010
Programy użytkowe możemy podzielić na kilka kategorii. Zastrzegam jednak że jest to jak najbardziej mój prywatny podział i nie jest on podparty żadnymi badaniami, o ile mi wiadomo to nikt jeszcze w pełni nie dokonał podziału lub skatalogowania programów komputerów, z tego względu że niektóre może być bardzo ciężko gdziekolwiek umieścić, lub pasują do kilku kategorii. Programy komputerowe to także i Gry komputerowe, od tych najmniej rozbudowanych jak Pasjans czy Saper (które chyba znają wszyscy), do bardzo rozbudowanych gier komputerowych, z wspaniałą wizualną grafiką, fabuła, mocnym silnikiem pod grę i powstałej ogromnym wkładem nie tylko wiedzy, ale także i pieniędzy.
Kategoria: Zarządzanie i operacje na plikach
System: Windows 98/Me/NT/2000/XP
Wielkość: 0,26 MB
Licencja: bezpłatna
Pobierano 893 razy
Licencja programu bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/2003/2008/7
Partition Logic to narzędzie stworzone do zarządzania dyskami. Program ten umożliwia między innymi defragmentowanie dysków, formatowanie partycji, usuwanie, tworzenie, zmiana rozmiaru oraz wiele innych tego typu operacji. Narzędzie to jest świetna alternatywą dla innych drogich rozwiązań, posiada wszystkie niezbędne opcje i jest udostępniany całkowicie za darmo.
Licencja programu testowa (shareware). Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me
Eraser to program komputerowy, który służy do całkowitego usuwania plików i folderów z dysku twardego. W przeciwieństwie do normalnego kasowania pliki, które zostaną usunięte tym programem są niemożliwe do odzyskania w żaden dostępny zwykłym użytkownikom sposób. Program ten spisuje się bardzo dobrze i jest przydatny gdy musimy coś bezpowrotnie usunąć.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/NT/2000/XP
Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/NT/2000/XP