GOM Player 2.1.28.5039
					Akutalizacja: 23-11-2010
				 
				
				GOM Player - program przeznaczony do odtwarzania plików multimedialnych, w takich format jak: XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 choć nie tylko w tych. Mało tego, nie musimy mieć zainstalowanych kodeków, by odtwarzać filmy, program zadba o nie sam. 
				
	
					
					 Kategoria: Odtwarzacze filmów 
					
					 System: Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7 
					
					 Wielkość: 7,22 MB 
					
					 Licencja:  bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych 
					
					 Pobierano 8395 razy
					
				 Wersja Aktualna + pozostałe wersje programu 
GOM Player
					
	
	
	
	
					
	
		
		
	
	
  
       
      
     
		
			
		
	Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista
iTunes to aplikacja, która umożliwia korzystanie z zasobów sklepu internetowego iTunes MusicStore. W opisywanej aplikacji, możemy nie tylko pobierać wybrane piosenki, ale także je odtwarzać, albo nagrywać na płyty CD. Bardzo przydatną opcją jest także możliwość dzielenia się zasobami z naszymi przyjaciółmi.
FLVPlayer 2.0 to program multimedialny, który umożliwia wyświetlanie filmów zapisanych w formacie FLV, czyli formacie, który jest używany do zapisywania filmów wykorzystywanych na stronach internetowych. Mimo iż przeglądarki bez problemu odtwarzają takie filmy to programy multimedialne mogą mieć duże problemy, dlatego powstał ten program.
CrystalPlayer Professional - Możemy nie tylko oglądać filmy, ale wyświetlać napisy i co ciekawe robić zrzuty ekranu z danego momentu w filmie. Dodatkowo CrystalPlayer posiada zbiór filtrów Wideo i Audio, własny dekoder MPEG4, Crystal AC3 multichannel audio decoder i Crystal MPEG1/2 video decoder.
IPLA 1
Aplikacja jest darmową  alternatywą dla programu RealPlayer
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/7