Polecane Aplikacje: + Gadu-Gadu + Word Viewer + Picasa + Kaspersky Anti-Virus +

Inne programy z tej kategorii:

AutoRuns 10.05

AutoRuns - dzięki programowi możemy ustawić, które programy mają być uruchamiane wraz ze startem naszego systemu operacyjnego. Aplikacja nie jest trudna w obsłudze.

RegSupreme Pro 1.8.0.472

Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista/2003

Hmonitor 4.5.1.3

Jest to jeden z programów, który umożliwia wykonywanie różnych testów. Służy między innymi do monitorowania temperatury płyty głównej, dysków twardych, procesora i karty graficznej.

Ashampoo WinOptimizer 7.20

Ashampoo jest taką jakby naszą komputerową biblioteką zdjęć cyfrowych które wcześniej wykonaliśmy. Możemy je przeglądać, segregować, sortować, katalogować ale także i w podstawowy sposób edytować.

CPUCooL 8.0.10

CPUCooL to aplikacja, która będzie monitorowała temperaturę procesora oraz w razie potrzeby ją zmniejszy poprzez zastosowanie instrukcji halt. Aplikacja ta jest przydatna szczególnie dla zaawansowanych użytkowników, którzy podkręcili swój procesor i mają teraz problemy z jego przegrzewaniem. Dodatkowo program ten może wyświetlać informacje o innych podzespołach naszego komputera.

jv16 PowerTools 2010 2.0.0.986

Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7

TCPView 3.02

TCPView to narzędzie, które umożliwia monitorowanie połączeń za pomocą protokołów TCP lub UDP. Ten program komputerowy jest przydatny szczególnie administratorom serwerów, ale także bardziej zaawansowanym użytkownikom komputerów domowych. Program można uruchomić z wiersza poleceń lub jako zwykłą aplikację.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.