Polecane Aplikacje: + Adobe Reader + Nero + WinZip + Firefox +

Inne programy z tej kategorii:

Steganos Safe 8.0.9

Pełna polskojęzyczna wersja programu, dzięki któremu w łatwy sposób możemy zaszyfrować pliki, do których dostęp będzie możliwy jedynie przy użyciu stworzonego przez nas hasła. Program umożliwia również tworzenie archiwum z zaszyfrowanymi plikami, które można uruchomić na dowolnym komputerze z systemem Windows.

SekretNIK 1.0

SekretNIK to aplikacja polskiej firmy, która ma na calu ochronę naszych prywatnych danych. SekretNIK działa na takiej zasadzie, że osoby nie posiadające hasła nie mają możliwości korzystania z zabezpieczonych plików, natomiast po wpisaniu hasła można z nich korzystać bez potrzeby ich odszyfrowywania. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, ale niestety nie jest bezpieczne.

SafeDecryptor 1.5

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP

MaxCrypt Security Suite 2.0 Standard

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 95/98/Me/NT/2000/XP

SafeCryptor 1.5

SafeCryptor to program szyfrujący przeznaczony dla maniaków bezpieczeństwa w sieci. Opisywana aplikacja umożliwia szyfrowanie tekstu za pomocą generowanego klucza. Złamanie takiego kodu jest niebywale trudne i bardzo czasochłonne, nawet najlepszym komputerom zajmie to kosmiczne ilości czasu, dlatego możemy mieć pewność, że przesyłany tekst będzie mógł odczytać jedynie odbiorca.

Enigma 2003 Final 2.7

Czasami przechowujemy na dysku twardym komputera wyjątkowo ważne dokumenty, do których nie powinni mieć dostępu osoby niepowołane. Enigma 2003 Final to program komputerowy, który pozwoli nam zabezpieczyć tego typu dokumenty i inne pliki hasłem. Enigma 2003 Final szyfruje pliki bardzo dobrze, dzięki czemu złamanie szyfru jest prawie niemożliwe.

TopSecret Next Generation 4.1

TopSecret Next Generation to polski program komputerowy, który został zaprojektowany do zabezpieczenia danych na dysku twardym komputera przed osobami trzecimi. Najważniejszą cechą tego programu jest możliwość korzystania z zaszyfrowanych plików bez konieczności ich odszyfrowania, oczywiście konieczna jest znajomość hasła.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

- football generation pobierz za darmo na komputer
- football generation pobierz przez instalki
- TopSecret Next Generation full rs
- top model peb.pl
- dragon ball zmugen 4

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.