Na rynku komputerowym możemy spotkać się często z programami freeware, czyli oprogramowaniem bezpłatnym, ale podlegającym licencji producenta. Na czym to polega ? Mianowicie, programu możemy bez problemu bezpłatnie używać, możemy go kopiować i przekazywać innym użytkownikom komputera, ale nie możemy czerpać z niego żadnych korzyści, czy to materialnych, czy finansowych czy innych. Ceny oprogramowania są różne, tak samo jak i różne są same programy komputerowe, różny jest czas ich wykonania i włożony wkład pracy, technologie użyte przy stworzeniu danego programu, różny zespół ludzi, różny nakład pieniężny i tak dalej. Dlatego też nie można wrzucać wszystkich programów do jednego worka.
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: MS Windows 2000/XP/2003/Vista
Wielkość: 13 785 kB
Licencja: bezpłatna (freeware)
Pobierano 868 razy
Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu
Songbird
Jest jednym z bardziej znanych odtwarzaczy filmów divx, xvid, dvd ale także i tych w niej znanych formatach.
XMPlay to darmowy odtwarzacz muzyczny, który umożliwia odtwarzanie piosenek w dowolnym formacie z wyjątkowo dużo jakością (dzięki czemu ma swoich stałych fanów). Program ten posiada także wszystkie niezbędne funkcje jakie można znaleźć w innych tego typu narzędziach. Mimo dobrej jakości program ten jest niewielki i posiada małe wymagania systemowe.
SubEdit-Player - jeden z wielu niewielkich programów, a potrafiących sporo? Aplikacja pozwala na tworzenie nowych napisów do filmu, a także edytowanie już istniejących. Bardzo prosty w obsłudze.
Aplikacja idealna do odtwarzania filmów, mało tego, filmy te mogą być z napisami. Odtworzy wszystkie popularniejsze formaty wideo.
AIMP - z tym programem możemy wiele, ale jedynie z muzyką. Pozwala na zapisywanie plików w formatach: MP3 lub WAV. Odtwarza stacje radiowe, istnieje możliwość komponowania i odtwarzania list z piosenkami, edytowanie metadanych, a także kopiowanie płyt Audio-CD.
BS.Player to odtwarzacz, które weźmie Cię w świat wielu ciekawych, a wręcz zachwycających filmów. Nie ważne czy lubisz horrory, filmy fantasy, a może komedie. Z przestawianym odtwarzaczem multimedialnym zdołasz wyświetlić wszystkie filmy zapisane w większości formatach jakie są dostępne na rynku internetowym. BS.Player to jeden z lepszych odtwarzaczy filmów.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista