Dlaczego w takim razie piractwo jeszcze ma sens. Sytuacja z roku na rok się poprawia, ceny gier spadaj, producenci dostrzegli to że dużo łatwiej i więcej zarobią przy obniżce ceny i porządnym ?pakiecie upominkowym? dla gracza, niż na wysokich cenach i małym zbyciu. Niektóre gry jednak są nadal dość drogie. Do najdroższych produktów należą chyba pogramy wydane przez EA Games, gdzie każdy z nich nie spada poniżej 100 zł. Czy sytuacja się poprawi na przełomie najbliższych lat ? Myślę że nadchodzą ciężkie czasy dla ludzi zarabiających na piractwie. Jak natomiast wygląda kwestia prawna. Piractwo komputerowe jest powszechne. W dzisiejszych czasach nie fiest jakąś trudnością pójść na pierwszy lepszy bazar i zakupić grę która dopiero co wyszła na rynek, w foliowym opakowaniu, czasem niby spolszczona ale z lektorem jakoś dziwnie mówiącym jak sąsiedni z naszej wschodniej granicy, a wszystko to już za 20 zł. Jednak czy jest to dobry zakup ?
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: MS Windows 2000/XP/2003/Vista
Wielkość: 13 415 kB
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
Pobierano 860 razy
Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu
Songbird
SMPlayer to odtwarzacz plików multimedialnych oparty na bardzo popularnym Mplayer. Program ten zasługuje na uznanie z powodu możliwości odtworzenia prawie wszystkich najpopularniejszych programów audio i wideo bez potrzeby instalacji dodatkowych kodeków. Jest to wyjątkowo ważne dla początkujących użytkowników, którzy nie wiedzą jak zainstalować dodatkowe kodeki.
AIMP - z tym programem możemy wiele, ale jedynie z muzyką. Pozwala na zapisywanie plików w formatach: MP3 lub WAV. Odtwarza stacje radiowe, istnieje możliwość komponowania i odtwarzania list z piosenkami, edytowanie metadanych, a także kopiowanie płyt Audio-CD.
Program AllPlayer jest aplikacją polskiej produkcji, która dość mocno
osadziła się zarówno na rodzimym rynku jak i zagranicznym
Aplikacja jest darmową alternatywą dla programu RealPlayer
iTunes to aplikacja, która umożliwia korzystanie z zasobów sklepu internetowego iTunes MusicStore. W opisywanej aplikacji, możemy nie tylko pobierać wybrane piosenki, ale także je odtwarzać, albo nagrywać na płyty CD. Bardzo przydatną opcją jest także możliwość dzielenia się zasobami z naszymi przyjaciółmi.
SubEdit-Player - jeden z wielu niewielkich programów, a potrafiących sporo? Aplikacja pozwala na tworzenie nowych napisów do filmu, a także edytowanie już istniejących. Bardzo prosty w obsłudze.
Aplikacja idealna do odtwarzania filmów, mało tego, filmy te mogą być z napisami. Odtworzy wszystkie popularniejsze formaty wideo.