Dlaczego w takim razie piractwo jeszcze ma sens. Sytuacja z roku na rok się poprawia, ceny gier spadaj, producenci dostrzegli to że dużo łatwiej i więcej zarobią przy obniżce ceny i porządnym ?pakiecie upominkowym? dla gracza, niż na wysokich cenach i małym zbyciu. Niektóre gry jednak są nadal dość drogie. Do najdroższych produktów należą chyba pogramy wydane przez EA Games, gdzie każdy z nich nie spada poniżej 100 zł. Czy sytuacja się poprawi na przełomie najbliższych lat ? Myślę że nadchodzą ciężkie czasy dla ludzi zarabiających na piractwie. Jak natomiast wygląda kwestia prawna. Piractwo komputerowe jest powszechne. W dzisiejszych czasach nie fiest jakąś trudnością pójść na pierwszy lepszy bazar i zakupić grę która dopiero co wyszła na rynek, w foliowym opakowaniu, czasem niby spolszczona ale z lektorem jakoś dziwnie mówiącym jak sąsiedni z naszej wschodniej granicy, a wszystko to już za 20 zł. Jednak czy jest to dobry zakup ?
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: MS Windows 2000/XP/2003/Vista
Wielkość: 13 415 kB
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
Pobierano 769 razy
Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu
Songbird
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP
FLV Player jest przeznaczony dla osób, które ściągają filmiki, które są zamieszczane na stronach internetowych. FLV Player umożliwia odtwarzanie filmów w formacie .flv bez użycia przeglądarki internetowej. Mimo iż program ten posiada wyjątkowo skąpe możliwości to czasami jest wyjątkowo przydatny, dlatego warto się w niego zaopatrzyć.
Aplikacja jest darmową alternatywą dla programu RealPlayer
Dziobas RAR Player - Jest to krótko pisząc nakładka graficzna, na program o nazwie Mplayer. Aplikacja umożliwia odtwarzanie filmów w formatach: AVI, MPGE, BIN, RMVB, MKV. Program oprócz samych filmów, wyświetla również napisy do filmów.
Adobe Media Player to odtwarzacz plików multimedialnych, który umożliwia odtwarzanie materiałów znanych telewizji internetowych. Z pomocą tego programu bardzo łatwo znajdziemy dowolne filmy, teledyski czy piosenki. Adobe Media Player zasługuje na pochwałę ze względu na bardzo przyjemny szablon graficzny oraz prosty interfejs.
XMPlay to darmowy odtwarzacz muzyczny, który umożliwia odtwarzanie piosenek w dowolnym formacie z wyjątkowo dużo jakością (dzięki czemu ma swoich stałych fanów). Program ten posiada także wszystkie niezbędne funkcje jakie można znaleźć w innych tego typu narzędziach. Mimo dobrej jakości program ten jest niewielki i posiada małe wymagania systemowe.