Polecane Aplikacje: + Picasa + Word Viewer + XviD + Total Commander +

Inne programy z tej kategorii:

Sun ODF Plugin 3.1 for Microsoft Office

Wysoka cena pakietu biurowego Microsoftu spowodowała, ze stały się bardzo popularne darmowe programy o podobnych możliwościach, które zapisują pliki w innych formatach. Niestety pakiet Microsoft Office nie potrafi obsłużyć tego typu plików i tutaj z pomocą przychodzi Sun ODF Plugin, czyli nakładka na produkt Microsoftu, która to umożliwi.

Office 2003 Resource Kit

Office 2003 Resource Kit - właśnie czytasz opis rozszerzenia instalacyjnego, który dodaje dodatkowe konwertery tekstowe oraz filtry graficzne nie zaimplementowane w programach Excel, Word i PowerPoint z rocznika 2003.

Adobe Air 2.5.1.17730

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/7

International Character Toolbar dla Office 2003

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP

FireLogXP 1.3

FireLogXP to program komputerowy, który umożliwia przeglądanie logów z Firewalla. Aplikacja ta zasługuje na uwagę ze względu na wyjątkowo prosty interfejs dzięki czemu przeglądanie logów z firewalla staje bardzo łatwe, ale co ważniejsze bardzo szybkie. Niestety program ten nie posiada polskiej wersji językowej.

iSpring Free 5.5.1

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/2003/7

Word2Tex 3.0

Word2Tex to aplikacja pozwalająca konwertować dokumenty zapisane w formacie .doc do bardzo popularnego formatu Latex, który jest używany do zapisywanie dokumentów technicznych. Aplikacja ta jest dla zwykłych użytkowników domowych niepotrzebna jednak konkretne grupy użytkowników korzystających z dokumentacji technicznych na pewno ją docenią.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

- niemiecko-polski słownik technicny online AbiWord
- słowniki na k800i
- hentaje za darmo
- slownik polsko niemiecki na symbiana
- pobierz crack do stronghold 2

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.