Flash Player to program utworzony pod przeglądarki internetowe w celu możliwości otworzenia obrazów graficznych w nowym oskryptowaniu 
				
	
					
					 Kategoria: Wtyczki (pluginy) 
					
					 System:  MS Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/Vista 
					
					 Wielkość:  1 137 kB 
					
					 Licencja:  bezpłatna (freeware) 
					
					 Pobierano 5365 razy
					
				 Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu 
Flash Player
					
	
						
	
			
			
					
			
			 Szczegółowy opis: Aplikacja jest programem umożliwiającym odtwarzanie filmów zapisanych w technologii flash. Pozwala na odtwarzanie plików zapisanych w technologii flash zarówno z poziomu platformy systemowej jak z poziomu przeglądarek internetowych. Potrafi ze sparować się ze wszystkimi najbardziej znanymi przeglądarkami internetowymi. Wymagana jest do używana wszystkich gier, filmów oraz wielu aplikacji internetowych, na przykład w czasie odtwarzania niektórych mediów strumieniowych oraz aplikacji odtwarzania multimediów. Charakteryzuje się dobrymi parametrami jeżeli chodzi o korzystanie z zasobów systemowych jak i o wydajność pracy. Dostępne są wersje na praktycznie każdą platformę systemową, co umożliwia na korzystanie z technologii flash z dużym poziomem przenośności między platformami. Jej małe rozmiary, szeroka dostępność, a także częste aktualizacje spowodowały, że jest niekwestionowanym liderem w zakresie swoich zadań i mocno dystansuje swoich konkurentów, nawet na platformach linuksowych. Flash Player dostępny jest na licencji freeware.  
	
	
					
	
		
		
	
	
  
       
      
     
		
			
		
	FireLogXP to program komputerowy, który umożliwia przeglądanie logów z Firewalla. Aplikacja ta zasługuje na uwagę ze względu na wyjątkowo prosty interfejs dzięki czemu przeglądanie logów z firewalla staje bardzo łatwe, ale co ważniejsze bardzo szybkie. Niestety program ten nie posiada polskiej wersji językowej.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach  MS Windows 98/Me/NT/2000/XP
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach  MS Windows 98/Me/2000/XP
Program to edytor tekstowy. Edytor tekstowy dorównuje spokojnie takiemu gigantowi jak MS Word. Posiada wszystkie potrzebne narzędzia do edycji tekstu.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP
Adobe Shockwave Player to aplikacja, która jest nakładką na popularne przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer, Mozilla i wszelkie inne, który umożliwia wyświetlanie elementów stron internetowych, które zostały stworzone z udziałem technologii Shockwave. Program ten jest koniecznym elementem systemu jeśli chcemy przeglądać strony internetowe.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows XP/Vista/7