Polecane Aplikacje: + Gadu-Gadu + Word Viewer + Firefox + AutoCAD +

Inne programy z tej kategorii:

BESTplayer 2.131 - wersja rozwojowa

Jest jednym z bardziej znanych odtwarzaczy filmów divx, xvid, dvd ale także i tych w niej znanych formatach.

Quintessential Player 4.51

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP

ALLPlayer 4.4.6.9

Program AllPlayer jest aplikacją polskiej produkcji, która dość mocno osadziła się zarówno na rodzimym rynku jak i zagranicznym

Adobe Media Player 1.8

Adobe Media Player to odtwarzacz plików multimedialnych, który umożliwia odtwarzanie materiałów znanych telewizji internetowych. Z pomocą tego programu bardzo łatwo znajdziemy dowolne filmy, teledyski czy piosenki. Adobe Media Player zasługuje na pochwałę ze względu na bardzo przyjemny szablon graficzny oraz prosty interfejs.

Songbird 1.8.0

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/2003/7

Kantaris 0.6.6

Kantaris - Z tym programem bez problemy otworzymy pliki w formacie takim jak: AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC i tak dalej. Krótko pisząc, jest to odtwarzacz multimedialny.

Windows Media Player Plugin dla Mozilla Firefox

Windows Media Player - jest to bardzo profesjonalny program multimedialny. Umożliwia odtwarzanie plików wideo i audio. Jeśli nie mamy pewnych kodeków to nie odtworzymy danego pliku.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.