Polecane Aplikacje: + NOD32 + WinZip + Pro100 + uTorrent +

Inne programy z tej kategorii:

Adobe Flash Player 10.1.102.64

Flash Player to program utworzony pod przeglądarki internetowe w celu możliwości otworzenia obrazów graficznych w nowym oskryptowaniu

Adobe Shockwave Player 11.5.9.615

Adobe Shockwave Player to aplikacja, która jest nakładką na popularne przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer, Mozilla i wszelkie inne, który umożliwia wyświetlanie elementów stron internetowych, które zostały stworzone z udziałem technologii Shockwave. Program ten jest koniecznym elementem systemu jeśli chcemy przeglądać strony internetowe.

Phishing Filter 3.0 dla MSN Search Toolbar

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows XP

MX Skype Recorder 4.3.0

MX Skype Recorder to darmowy program komputerowy, który jest używany do nagrywania przeprowadzanych rozmów za pomocą bardzo popularnego komunikatora internetowego Skype. MX Skype Recorder zapisuje wszystkie rozmowy do formatu MP3, dzięki czemu ich późniejsze odtworzenie jest banalnie proste. Program może też zapisywać rozmowy bez wiedzy użytkownika.

iSpring Free 5.5.1

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/2003/7

Office File Converter Pack

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP

QTTabBar 1.2.2.1

QTTabBar to aplikacja dla użytkowników, którzy sądzą, że interfejs Windowsa stworzony do poruszania się po folderach i plikach jest niewystarczający. QTTabBar dodaje dodatkowe opcje, które upodobniają interfejs do tego z różnych przeglądarek internetowych. Dodatkowo program ten potrafi grupować foldery oraz zabezpieczać je hasłami.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

- nakladka office sun
- sxc plugin microsoft
- darmowe instalowanie wtyczek
- wtyczka ods download office
- plugin po śmierci

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.