Kantaris 0.6.6
					Akutalizacja: 12-09-2010
				 
				
				Kantaris - Z tym programem bez problemy otworzymy pliki w formacie takim jak: AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC i tak dalej. Krótko pisząc, jest to odtwarzacz multimedialny. 
				
	
					
					 Kategoria: Odtwarzacze filmów 
					
					 System: Windows 2000/XP/Vista/7 
					
					 Wielkość: 14,57 MB 
					
					 Licencja:  bezpłatna 
					
					 Pobierano 15996 razy
					
				 Wersja Aktualna + pozostałe wersje programu 
Kantaris
					
	
	
	
	
					
	
		
		
	
	
  
       
      
     
		
			
		
	SubEdit-Player - jeden z wielu niewielkich programów, a potrafiących sporo? Aplikacja pozwala na tworzenie nowych napisów do filmu, a także edytowanie już istniejących. Bardzo prosty w obsłudze.
GOM Player - program przeznaczony do odtwarzania plików multimedialnych, w takich format jak: XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 choć nie tylko w tych. Mało tego, nie musimy mieć zainstalowanych kodeków, by odtwarzać filmy, program zadba o nie sam.
AIMP - z tym programem możemy wiele, ale jedynie z muzyką. Pozwala na zapisywanie plików w formatach: MP3 lub WAV. Odtwarza stacje radiowe, istnieje możliwość komponowania i odtwarzania list z piosenkami, edytowanie metadanych, a także kopiowanie płyt Audio-CD.
QuickTime jest programem dzięki któremu możemy odtworzyć pliki wideo i muzyczne, nawet te w dość nietypowych formatach. Jest to jednak także bardzo dobry program do katalogowania plików muzycznych.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach  MS Windows 98/Me/2000/XP
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/2003/7
The KMPlayer to odtwarzacz multimedialny, który cechuje się bardzo duża ilością odtwarzanych formatów. Dzięki temu odtwarzaczami nie będziemy musieli godzina szukać kodeków, które umożliwią nam oglądanie filmów, tylko natychmiast będziemy mogli włączyć filmy. Oczywiście KMPlayer posiada wszystkie niezbędne funkcje, które są stosowane w innych odtwarzaczach.