Polecane Aplikacje: + AIMP + PowerPoint Viewer + Internet Explorer + NOD32 +

Inne programy z tej kategorii:

iSpring Pro 5.6

iSpring Pro to aplikacja przeznaczona do generowania plików w formacie SWF z prezentacji multimedialnych przygotowanych w programie Microsoft PowerPoint. Aplikacja ta w pełni integruje się z wspomnianym programem dzięki czemu jej użytkowanie jest wyjątkowo proste. Istnieje także wersja darmowa tego programu, która posiada trochę obkrojone możliwości.

QTTabBar 1.2.2.1

QTTabBar to aplikacja dla użytkowników, którzy sądzą, że interfejs Windowsa stworzony do poruszania się po folderach i plikach jest niewystarczający. QTTabBar dodaje dodatkowe opcje, które upodobniają interfejs do tego z różnych przeglądarek internetowych. Dodatkowo program ten potrafi grupować foldery oraz zabezpieczać je hasłami.

Phishing Filter 3.0 dla MSN Search Toolbar

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows XP

AbiWord Import/Export Plugin 2.6.8

Program to edytor tekstowy. Edytor tekstowy dorównuje spokojnie takiemu gigantowi jak MS Word. Posiada wszystkie potrzebne narzędzia do edycji tekstu.

Console2 2.00 build 146 Beta - wersja rozwojowa

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 2000/XP

Messenger Plus! Live 4.90.392

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows XP/Vista/7

LightScribe System Software 1.18.19.1

Licencja programu . Aplikacja działa na systemach

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.