Programy komputerowe to przede wszystkim oprogramowanie systemowe takie jak: Linux, Windows i inne odpowiedniki, to właśnie dzięki nim włączając komputer widzimy to co widzimy. Trzeba nadmienić że były to najtrudniejsze odo stworzenia programu, do tej kategorii możemy także zaliczyć programy użytkowe graficzne, biurowe, edukacyjne, wideo. Programy komputerowe to także i Gry komputerowe, od tych najmniej rozbudowanych jak Pasjans czy Saper (które chyba znają wszyscy), do bardzo rozbudowanych gier komputerowych, z wspaniałą wizualną grafiką, fabuła, mocnym silnikiem pod grę i powstałej ogromnym wkładem nie tylko wiedzy, ale także i pieniędzy.
Kategoria: Wtyczki (pluginy)
System: MS Windows 2000/XP
Wielkość: 804 kB
Licencja: bezpłatna (freeware)
Pobierano 557 razy
Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu
Console2 2.00
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows XP
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 2000/XP
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/2003
Adobe Shockwave Player to aplikacja, która jest nakładką na popularne przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer, Mozilla i wszelkie inne, który umożliwia wyświetlanie elementów stron internetowych, które zostały stworzone z udziałem technologii Shockwave. Program ten jest koniecznym elementem systemu jeśli chcemy przeglądać strony internetowe.
Najpopularniejszy polski komunikator, używany przez przeszło 70% polskich internautów, dzięki niemu możemy porozmawiać z naszymi znajomymi także z drugiego końca świata.