Dzięki temu programowi przyśpieszymy nasz komputer, internet i wiele innych aplikacji. Wszystko to za jednym kliknięciem myszki. Aplikacja posiada wiele funkcji dzięki którym nasz komputer będzie bardzo szybki. Zaletą programu jest fakt, że wszystkie ustawienia programu można cofnąć do pierwotnego stanu.
Jest to jeden z programów, który umożliwia wykonywanie różnych testów. Służy między innymi do monitorowania temperatury płyty głównej, dysków twardych, procesora i karty graficznej.
Licencja programu bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP
Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach Windows XP/Vista/7
AutoRuns - dzięki programowi możemy ustawić, które programy mają być uruchamiane wraz ze startem naszego systemu operacyjnego. Aplikacja nie jest trudna w obsłudze.
Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista/2003
Aplikacja przeznaczona jest dla grona osób, które zamierzają w systemie
Microsoft Windows XP wprowadzić wizualizacyjne efekty znane z systemu Windows
Vista