HDD Health 2.1.159
					Akutalizacja: 29-04-2011
				 
				
				HDD Health to program, który w czasie rzeczywistym będzie monitorował nasz dysk twardy i informował nas, na przykład gdy temperatura dysku przekroczy stan krytyczny, który jest przez nas edytowalny. HDD Health posiada bardzo dużo różnych opcji, a jego jedyną wadą jest brak polskiej wersji językowej, dlatego dla osób nie znających angielskiego może być trudny w obsłudze. 
				
	
					
					 Kategoria: Testy i diagnostyka komputera 
					
					 System: Windows 98/Me/NT/2000/XP 
					
					 Wielkość: 0,88 MB 
					
					 Licencja:  bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych 
					
					 Pobierano 1513 razy
					
	
	
	
	
					
	
		
		
	
	
  
       
      
     
		
			
		
	3DMark06 to aplikacja dla zaawansowanych użytkowników, którzy chcieliby przetestować wydajność swojego sprzętu komputerowego przy wyświetlaniu grafiki trójwymiarowej. Przedstawiany program komputerowy jest wykorzystywany nie tylko przez amatorów w domowym zaciszu, ale także przez małe i średnie firmy.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows XP/Vista
Everest Home Edition jest to bezpłatna (oczywiście tylko dla użytku domowego) wersja doskonałego programu, który służy do wykrywania komponentów, które znajdują się w środku komputera
Tester Monitora to jak sama nazwa wskazuje aplikacja przeznaczona do wykonywania testów monitorów LCD. Istnieje bardzo mało tego typu programów, które testują monitory, jednak Tester Monitora zasługuje na uwagę, ponieważ jest wyjątkowo dobry. Program ten znajduje zastosowanie zarówno w warunkach domowych jak i w małych firmach.
Licencja programu bezpłatna (Open Source). Aplikacja działa na systemach  MS Windows 98/Me/NT/2000/XP
Licencja programu bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych. Aplikacja działa na systemach Windows XP/Vista/2003/2008/7
Interesuje Cię to jak Twój sprzęt komputerowy jest wydajny? Program komputerowy 3DMark03 pozwoli Ci dowiedzieć się wszystkiego o Twoim komputerze pod względem wydajności. 3DMark03 służy do przeprowadzania testów wydajnościowych aplikacji trójwymiarowych, czyli tych najbardziej obciążających komputer.