Co by było gdyby na przykład nie powstały takie programy jak Windows, co by było gdyby wcześniej ktoś nie stworzył Nortona Comanndera. Czy komputery byłyby użyteczne w takim stopniu w jakim są teraz ? Nie, byłyby całkowicie bezużyteczne dla większej grupy ludzi gdyż sprzęt ten byłby jedynie zarezerwowany dla wąskiego grona ludzi znających się na programowaniu i mogących stworzyć coś na własne potrzeby. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko być wdzięcznym osobom które miały w sobie dość siły woli i zaparcia, wzięły się za naukę programowania, a którzy teraz mogą zarabiać na sprzedaży programów które by kupujemy. Jak natomiast wygląda kwestia prawna. Piractwo komputerowe jest powszechne. W dzisiejszych czasach nie fiest jakąś trudnością pójść na pierwszy lepszy bazar i zakupić grę która dopiero co wyszła na rynek, w foliowym opakowaniu, czasem niby spolszczona ale z lektorem jakoś dziwnie mówiącym jak sąsiedni z naszej wschodniej granicy, a wszystko to już za 20 zł. Jednak czy jest to dobry zakup ?
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: MS Windows 2000/XP/2003/Vista
Wielkość: 13 415 kB
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
Pobierano 703 razy
Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu
Songbird
Program AllPlayer jest aplikacją polskiej produkcji, która dość mocno
osadziła się zarówno na rodzimym rynku jak i zagranicznym
Aplikacja idealna do odtwarzania filmów, mało tego, filmy te mogą być z napisami. Odtworzy wszystkie popularniejsze formaty wideo.
QuickTime jest programem dzięki któremu możemy odtworzyć pliki wideo i muzyczne, nawet te w dość nietypowych formatach. Jest to jednak także bardzo dobry program do katalogowania plików muzycznych.
FLV Player jest przeznaczony dla osób, które ściągają filmiki, które są zamieszczane na stronach internetowych. FLV Player umożliwia odtwarzanie filmów w formacie .flv bez użycia przeglądarki internetowej. Mimo iż program ten posiada wyjątkowo skąpe możliwości to czasami jest wyjątkowo przydatny, dlatego warto się w niego zaopatrzyć.
Windows Media Player - jest to bardzo profesjonalny program multimedialny. Umożliwia odtwarzanie plików wideo i audio. Jeśli nie mamy pewnych kodeków to nie odtworzymy danego pliku.
iTunes to aplikacja, która umożliwia korzystanie z zasobów sklepu internetowego iTunes MusicStore. W opisywanej aplikacji, możemy nie tylko pobierać wybrane piosenki, ale także je odtwarzać, albo nagrywać na płyty CD. Bardzo przydatną opcją jest także możliwość dzielenia się zasobami z naszymi przyjaciółmi.
Aplikacja jest darmową alternatywą dla programu RealPlayer