Kantaris 0.6.6
					Akutalizacja: 12-09-2010
				 
				
				Kantaris - Z tym programem bez problemy otworzymy pliki w formacie takim jak: AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC i tak dalej. Krótko pisząc, jest to odtwarzacz multimedialny. 
				
	
					
					 Kategoria: Odtwarzacze filmów 
					
					 System: Windows 2000/XP/Vista/7 
					
					 Wielkość: 14,57 MB 
					
					 Licencja:  bezpłatna 
					
					 Pobierano 15996 razy
					
				 Wersja Aktualna + pozostałe wersje programu 
Kantaris
					
	
	
	
	
					
	
		
		
	
	
  
       
      
     
		
			
		
	Media Player Classic to jeden z popularniejszych i równocześnie jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych. Media Player Classic mimo swojej prostoty potrafi odtworzyć prawie wszystkie filmy, z którymi nie radzą sobie nawet kombajny multimedialne, oczywście wymaga do tego odpowiednich kodeków.
FLV Player jest przeznaczony dla osób, które ściągają filmiki, które są zamieszczane na stronach internetowych. FLV Player umożliwia odtwarzanie filmów w formacie .flv bez użycia przeglądarki internetowej. Mimo iż program ten posiada wyjątkowo skąpe możliwości to czasami jest wyjątkowo przydatny, dlatego warto się w niego zaopatrzyć.
CrystalPlayer Professional - Możemy nie tylko oglądać filmy, ale wyświetlać napisy i co ciekawe robić zrzuty ekranu z danego momentu w filmie. Dodatkowo CrystalPlayer posiada zbiór filtrów Wideo i Audio, własny dekoder MPEG4, Crystal AC3 multichannel audio decoder i Crystal MPEG1/2 video decoder.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach  MS Windows 95/98/Me/2000/XP
SubEdit-Player - jeden z wielu niewielkich programów, a potrafiących sporo? Aplikacja pozwala na tworzenie nowych napisów do filmu, a także edytowanie już istniejących. Bardzo prosty w obsłudze.
GOM Player - program przeznaczony do odtwarzania plików multimedialnych, w takich format jak: XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 choć nie tylko w tych. Mało tego, nie musimy mieć zainstalowanych kodeków, by odtwarzać filmy, program zadba o nie sam.
iTunes to aplikacja, która umożliwia korzystanie z zasobów sklepu internetowego iTunes MusicStore. W opisywanej aplikacji, możemy nie tylko pobierać wybrane piosenki, ale także je odtwarzać, albo nagrywać na płyty CD. Bardzo przydatną opcją jest także możliwość dzielenia się zasobami z naszymi przyjaciółmi.