Ashampoo jest taką jakby naszą komputerową biblioteką zdjęć cyfrowych które wcześniej wykonaliśmy. Możemy je przeglądać, segregować, sortować, katalogować ale także i w podstawowy sposób edytować.
Norton AntiVirus jest programem służącym do ochrony naszego komputera przed wirusami, Trojanami, programami szpiegowskimi i wszelkiego innego rodzaju robactwem z Internetu.
Programu antywirusowe to bardzo popularna kategoria programów komputerowych. Codziennie powstaje średnio jeden antywirus. Do takich właśnie programów zalicza się F-Secure Anti-Virus i służy on oczywiście do zabezpieczenia dysku naszego komputera przed instalacją wirusów oraz innego złośliwego oprogramowania, oczywiście antywirus usuwa też wirusy, które już nas zaraziły.
Jeden z bardziej wartych uwagi programów antywirusowych dostępnych na rynku. Często aktualizowana baza danych skutecznie chroni nas przed intruzami.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista
AVG Anti-Virus jest to komercyjna wersja popularnego programu antywirusowego,
który został wyprodukowany w Czechach
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista