Polecane Aplikacje: + BitTorrent + eMule + avast! + K-Lite Codec Pack +

Inne programy z tej kategorii:

GOM Player 2.1.28.5039

GOM Player - program przeznaczony do odtwarzania plików multimedialnych, w takich format jak: XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 choć nie tylko w tych. Mało tego, nie musimy mieć zainstalowanych kodeków, by odtwarzać filmy, program zadba o nie sam.

Songbird 1.8.0

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/2003/7

ALLPlayer 4.4.6.9

Program AllPlayer jest aplikacją polskiej produkcji, która dość mocno osadziła się zarówno na rodzimym rynku jak i zagranicznym

FLVPlayer 1.3.3

Flash stał się bardzo popularnym formatem w internecie. Wszystkie najpopularniejsze przeglądarki internetowe potrafią go odtworzyć bez najmniejszych problemów. Problem pojawia się gdy chcemy ściągnąć pliki zapisane w flashu i następnie odtworzyć na dysku komputera. Taką czynność właśnie umożliwi nam FLVPlayer.

Real Alternative 1.90

Aplikacja jest darmową alternatywą dla programu RealPlayer

CinemaPlayer 1.5.3

Aplikacja idealna do odtwarzania filmów, mało tego, filmy te mogą być z napisami. Odtworzy wszystkie popularniejsze formaty wideo.

CrystalPlayer Professional 1.98

CrystalPlayer Professional - Możemy nie tylko oglądać filmy, ale wyświetlać napisy i co ciekawe robić zrzuty ekranu z danego momentu w filmie. Dodatkowo CrystalPlayer posiada zbiór filtrów Wideo i Audio, własny dekoder MPEG4, Crystal AC3 multichannel audio decoder i Crystal MPEG1/2 video decoder.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.