Songbird 1.8.0
Akutalizacja: 12-09-2010
Niekoniecznie, należy pamiętać że producenci gier oferują wiele bonusów za zakup produktów oryginalnych, gwarancję na płytę, nawet jeśli zostanie porysowana z naszej winy, zawsze podlega wymianie, oryginalną instrukcję i poradnik do gry, często dodatkowe bonusy jak płyta ze ścieżką dźwiękową, jakieś dokumenty w jaki sposób gra była tworzona, dodatki do gry, dodatkowe tricki, a czasem nawet i kupony lojalnościowe, gdzie zbieramy pieniądze za które możemy później zakupić nową grę, niektóre portale uruchomiły nawet strefy wymiany gier używanych. Ceny oprogramowania są różne, tak samo jak i różne są same programy komputerowe, różny jest czas ich wykonania i włożony wkład pracy, technologie użyte przy stworzeniu danego programu, różny zespół ludzi, różny nakład pieniężny i tak dalej. Dlatego też nie można wrzucać wszystkich programów do jednego worka.
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Wielkość: 13,12 MB
Licencja: bezpłatna
Pobierano 1318 razy
Wersja Aktualna + pozostałe wersje programu
Songbird
Adobe Media Player to odtwarzacz plików multimedialnych, który umożliwia odtwarzanie materiałów znanych telewizji internetowych. Z pomocą tego programu bardzo łatwo znajdziemy dowolne filmy, teledyski czy piosenki. Adobe Media Player zasługuje na pochwałę ze względu na bardzo przyjemny szablon graficzny oraz prosty interfejs.
SMPlayer to odtwarzacz plików multimedialnych oparty na bardzo popularnym Mplayer. Program ten zasługuje na uznanie z powodu możliwości odtworzenia prawie wszystkich najpopularniejszych programów audio i wideo bez potrzeby instalacji dodatkowych kodeków. Jest to wyjątkowo ważne dla początkujących użytkowników, którzy nie wiedzą jak zainstalować dodatkowe kodeki.
FLVPlayer 2.0 to program multimedialny, który umożliwia wyświetlanie filmów zapisanych w formacie FLV, czyli formacie, który jest używany do zapisywania filmów wykorzystywanych na stronach internetowych. Mimo iż przeglądarki bez problemu odtwarzają takie filmy to programy multimedialne mogą mieć duże problemy, dlatego powstał ten program.
The KMPlayer to odtwarzacz multimedialny, który cechuje się bardzo duża ilością odtwarzanych formatów. Dzięki temu odtwarzaczami nie będziemy musieli godzina szukać kodeków, które umożliwią nam oglądanie filmów, tylko natychmiast będziemy mogli włączyć filmy. Oczywiście KMPlayer posiada wszystkie niezbędne funkcje, które są stosowane w innych odtwarzaczach.
Aplikacja idealna do odtwarzania filmów, mało tego, filmy te mogą być z napisami. Odtworzy wszystkie popularniejsze formaty wideo.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Dziobas RAR Player - Jest to krótko pisząc nakładka graficzna, na program o nazwie Mplayer. Aplikacja umożliwia odtwarzanie filmów w formatach: AVI, MPGE, BIN, RMVB, MKV. Program oprócz samych filmów, wyświetla również napisy do filmów.