WebcamMax 4.2.4.6
Akutalizacja: 29-04-2011
WebcamMax t program umożliwiający przechwycenie obrazu z kamery internetowej, a następnie jego modyfikację poprzez zmianę tła, dodania różnych efektów czy nawet zastąpienie naszej twarzy twarzą znanych osób z filmów, polityki, a nawet kreskówek. Tak przygotowany obraz z kamery jest przesyłany dalej za pomocą komunikatorów internetowych.
Kategoria: Inne przydatne multimedialne
System: MS Windows 2000/XP/2003/Vista
Wielkość: 21 812 kB
Licencja: bezpłatna (freeware)
Pobierano 2189 razy
Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu
WebcamMax
Ivona to syntezator mowy. Automatycznie jest on w stanie odczytać napisany tekst, przy czym wykazuje się szczególną dbałością o szczegóły i wyrazistością dźwięku.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista/2003
Program przy pomocy którego będziemy mogli przekształcić po przeskalowaniu tekstu pisanego na komputerze w ludzki głos. Program sam będzie odczytywał całe zdania z imponującą dokładnością i realistycznością.
Ferro Cyfrowy Magnetowid to program komputerowy, który umożliwia nagrywanie programów telewizyjnych na dysk komputera. Dodatkowo program ten posiada kilka dodatkowych opcji takich jak ustalenie o której godzinie ma rozpocząć się nagrywanie, dodawanie napisów do nagranego materiału, jego wykadrowanie i wiele więcej przydatnych opcji.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista/2003/7
Image Uploader to program, który umożliwi nam zapisanie obrazu z kamerki internetowej w postaci grafiki, a następnie wysłanie jej na dowolny serwer FTP. Image Uploader posiada opcję wykonywania tej czynności co określony czas, dzięki czemu możemy obserwować co się dzieje w danym miejscu nie mając dostępu do komputera, do którego podłączona jest kamera internetowa.