Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP
Vista Transformation Pack to aplikacja, która nada naszemu staremu systemowi Windows XP całkowicie nowy wygląd zaczerpnięty z systemu operacyjnego Windows Vista. Program ten bardzo dobrze odwzorowuje wygląd i pozwala na zmianę praktycznie każdego elementu, dzięki czemu efekt końcowy jest o wiele lepszy niż w innych programach tego typu.
Desktop Earth to aplikacja zużywająca niedużą ilość pamięci RAM, a w zamian wyświetlająca na naszym pulpicie obraz naszej planety wraz z zmianami pogodowymi oraz oświetleniem miast. Program ten potrafi niesamowicie upiększyć nasz pulpit i to umieszczając na nim coś pożytecznego, a nie całkowicie bezużyteczne grafiki.
Crystal Clear to narzędzia, które potrafią upiększyć system operacyjny Windows. Program ten jest przeznaczony dla użytkowników, którzy mają już dość nudnego wyglądu systemu Windows i chcieliby w nim cokolwiek zmienić, żeby nadać mu drugiego życia. Efekty zmian tym programem są naprawdę dobre, starczy trochę wyobraźni i można stworzyć cuda.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/7
PowerMenu to aplikacja, która umożliwia zarządzanie otwartymi oknami oraz ikonkami w trayu (potrafi je ukryć). Szczerze nie polecam tego programu komputerowego, ponieważ jego możliwości są znikome, a to co robi bezwartościowe, jednak nie zmienia to faktu, ze w tym czasie zużywa cenną moc obliczeniową komputera.
CubeDesktop - Prosta aplikacja, posiadająca tylko jedno przeznaczenie, działająca tylko na Windows XP. CubeDesktop służy do zrobienia pulpitu ?sześciennego?, czyli takiej kostki. Na każdej ścianie kostki mamy możliwość dania innej tapety, a także skonfigurowania osobnych skrótów klawiszowych.