Polecane Aplikacje: + ALLPlayer + QuickTime + Skype + IrfanView +

Inne programy z tej kategorii:

Fresh UI 8.65

W systemie operacyjnym Windows jest wiele aplikacji, na które nie mamy żadnego wpływu jeśli nie posiadamy wiedzy programistycznej. Fresh UI zmienia to i pozwala nam na zmianę wielu komponentów systemu według naszego uznania. Na uwagę zasługuje fakt, że aplikacja może zapisać stan przed zmianami i jeśli coś pójdzie nie po naszej myśli to wtedy może go przywrócić.

Windows Configurator 0.6

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me

Process Tamer 2.11.01

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista

MagicTweak 4.12

Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista

Eusing Free Registry Cleaner 2.6.6

Eusing Free Registry Cleaner to aplikacja udostępniana na bezpłatnej licencji, która umożliwia czyszczenie rejestru Windows z niepotrzebnych lub uszkodzonych wpisów. Aplikacja ta jest wyjątkowo prosta w obsłudze, wystarczy kilka klików i rejestr zostanie uporządkowany. Przed skasowaniem jakiegokolwiek wpisu program tworzy kopię, dzięki czemu jest możliwość odzyskania tych danych.

Startup Control Panel 2.8

Licencja programu bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP

Wise Disk Cleaner 5.73

Wise Disk Cleaner to narzędzie komputerowe mające na celu znajdowanie dodatkowego miejsca na dysku twardym poprzez kasowanie niepotrzebnych plików, które nie są używane. Program jest przydatny szczególnie dla użytkowników, którzy posiadają małe dyski, na których każdy megabajt ma znaczenia, dla użytkowników z dyskami po kilkaset gigabajtów program ten traci znaczenie.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

- tomtom go 300 mapy najnowsze
- faraon na vista
- jak grać mapy do tomtom GO 300
- program go do pobrania
- pobieranie map tomtom go 300

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.