Polecane Aplikacje: + AVG Anti-Virus Free Edition + Firefox + Pro100 + XviD +

Inne programy z tej kategorii:

TCBurner (Total Commander CD/DVD Burning Plugin) 0.9.3

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 95/98/Me/NT/2000/XP

Visio Connector for Microsoft Baseline Security Analyzer 2.0

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/2003

NetAnts Opera plugin

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 95/98/Me/NT/2000/XP

Miranda Gadu-Gadu Protocol 0.0.4.2

Najpopularniejszy polski komunikator, używany przez przeszło 70% polskich internautów, dzięki niemu możemy porozmawiać z naszymi znajomymi także z drugiego końca świata.

QTTabBar 1.2.2.1

QTTabBar to aplikacja dla użytkowników, którzy sądzą, że interfejs Windowsa stworzony do poruszania się po folderach i plikach jest niewystarczający. QTTabBar dodaje dodatkowe opcje, które upodobniają interfejs do tego z różnych przeglądarek internetowych. Dodatkowo program ten potrafi grupować foldery oraz zabezpieczać je hasłami.

Adobe Image Viewer 4.0 plug-in

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/NT/2000/XP

FireLogXP 1.3

FireLogXP to program komputerowy, który umożliwia przeglądanie logów z Firewalla. Aplikacja ta zasługuje na uwagę ze względu na wyjątkowo prosty interfejs dzięki czemu przeglądanie logów z firewalla staje bardzo łatwe, ale co ważniejsze bardzo szybkie. Niestety program ten nie posiada polskiej wersji językowej.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.