Kantaris - Z tym programem bez problemy otworzymy pliki w formacie takim jak: AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC i tak dalej. Krótko pisząc, jest to odtwarzacz multimedialny.
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: MS Windows 2000/XP/2003/Vista
Wielkość: 9 100 kB
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
Pobierano 4120 razy
Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu
Kantaris
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista
CrystalPlayer Professional - Możemy nie tylko oglądać filmy, ale wyświetlać napisy i co ciekawe robić zrzuty ekranu z danego momentu w filmie. Dodatkowo CrystalPlayer posiada zbiór filtrów Wideo i Audio, własny dekoder MPEG4, Crystal AC3 multichannel audio decoder i Crystal MPEG1/2 video decoder.
Program AllPlayer jest aplikacją polskiej produkcji, która dość mocno
osadziła się zarówno na rodzimym rynku jak i zagranicznym
FLV Player jest przeznaczony dla osób, które ściągają filmiki, które są zamieszczane na stronach internetowych. FLV Player umożliwia odtwarzanie filmów w formacie .flv bez użycia przeglądarki internetowej. Mimo iż program ten posiada wyjątkowo skąpe możliwości to czasami jest wyjątkowo przydatny, dlatego warto się w niego zaopatrzyć.
VLC Media Player to wyjątkowo popularny odtwarzacz plików wideo. Opisywana aplikacja cieszy się ogromną popularnością ze względu na bardzo duże możliwości, mimo iż jest to program komputerowy całkowicie bezpłatny. VLC Media Player jest wyjątkowo przydatna gdy posiadamy film z uszkodzoną ścieżką filmową lub napisami, ponieważ umożliwia jej przesuwanie i tym podobne opcje.
Jest jednym z bardziej znanych odtwarzaczy filmów divx, xvid, dvd ale także i tych w niej znanych formatach.
Dziobas RAR Player - Jest to krótko pisząc nakładka graficzna, na program o nazwie Mplayer. Aplikacja umożliwia odtwarzanie filmów w formatach: AVI, MPGE, BIN, RMVB, MKV. Program oprócz samych filmów, wyświetla również napisy do filmów.