Karen's Drive Info 2.3.1
Akutalizacja: 12-09-2010
Zajmują się tym programiści, którzy swoją drogą, za swoją niebagatelną wiedzę i wykształcenie praktyczne dostają bardzo sowite wynagrodzenie. Jednakże trzeba powiedzieć że te pieniądze im się jak najbardziej należą, wykonują naprawdę kawał dobrej roboty. Ceny oprogramowania są różne, tak samo jak i różne są same programy komputerowe, różny jest czas ich wykonania i włożony wkład pracy, technologie użyte przy stworzeniu danego programu, różny zespół ludzi, różny nakład pieniężny i tak dalej. Dlatego też nie można wrzucać wszystkich programów do jednego worka.
Kategoria: Zarządzanie i operacje na plikach
System: MS Windows 98/Me/NT/2000/XP
Wielkość: 993 kB
Licencja: bezpłatna (freeware)
Pobierano 735 razy
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003/Vista
HDCopy to narzędzie komputerowe dla zaawansowanych użytkowników, które pozwala na skopiowanie całego dysku twardego. HDCopy wykonuje dokładną kopie dysku twardego zapisując nawet całą strukturę wszystkich danych, dzięki czemu kopia wykonana tym programem jest perfekcyjna. Niestety taka funkcjonalność bardzo rzadko przydaje się zwykłym użytkownikom.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP
Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7
Partition Magic - program nie jest taki trudny w użytkowaniu, a pozwala na wykonywanie wielu pożytecznych rzeczy. Program posiada takie opcje jak: zmiana rozmiarów partycji dyskowych, dzielenie oraz łączenie partycji, a także kasowanie i odzyskiwanie danych. Wszystkie operacje co jest chyba bardzo ważne, mogą odbyć się bez utraty danych !
Odkurzacz to znany i lubiany program komputerowy, który sprawi, że nasz dysk twardy zostanie trochę odchudzony z zbędnego tłuszczyku, czyli niepotrzebnych plików zapisywanych przez różne programy. Skasowanie tych plików sprawi, że nie tylko zdobędziemy trochę wolnego miejsca na rynku, ale nasz system będzie o wiele wydajniejszy.