AIMP 2.51 Build 330
					Akutalizacja: 23-06-2009
				 
				
				AIMP - z tym programem możemy sporo, a konkretniej możemy wiele, ale jedynie z muzyką. Pozwala na zapisywanie plików w formatach: MP3 lub WAV. Odtwarza stacje radiowe, istnieje możliwość komponowania i odtwarzania list z piosenkami, edytowanie metadanych, a także kopiowanie płyt Audio-CD. 
				
	
					
					 Kategoria: Odtwarzacze filmów 
					
					 System:  MS Windows 2000/2003/XP/Vista 
					
					 Wielkość:  2 943 kB 
					
					 Licencja:  bezpłatna (freeware) 
					
					 Pobierano 7489 razy
					
				 Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu 
AIMP
					
	
						
	
			
			
					
			
			 Szczegółowy opis: AIMP jest to stosunkowo prosty odtwarzacz plików muzycznych, który nie jest 
przesadnie rozbudowany, dzięki czemu pozostaje on bardzo prosty w obsłudze. 
Oprócz posiadania podstawowych tak naprawdę funkcji, takich jak tworzenie i 
ustawianie playlist i rzecz jasna odtwarzania muzyki oferuję on także bardziej 
zaawansowane opcje, takie jak edycja tagów czy też na przykład konwertowanie 
dźwięku pomiędzy różnymi formatami plików muzycznych, a także umożliwia on nawet 
rejestrowanie dźwięku. 
W programie AIMP istnieje możliwość zmiany interfejsu graficznego poprzez zmianę 
skórki, a także jest on dostępny w pełnej polskiej wersji językowej, co również 
jest jego niewątpliwym atutem. 
Dzięki temu, że AIMP zużywa naprawdę mało zasobów systemowych, działa on szybko 
i sprawnie i można go tak naprawdę uznać za bardzo dobrą alternatywę dla 
podobnego programu jakim jest Winamp. 
Aby AIMP był zainstalowany w polskojęzycznej wersji nie trzeba szukać w opcjach 
zmiany języka, ponieważ można to już zrobić w trakcie instalacji i od razu 
cieszyć się jego polską wersją, poprzez rozwinięcie opcji Language i wybranie 
języka Polish.
	
	
					
	
		
		
	
	
  
       
      
     
		
			
		
	FLV Player jest przeznaczony dla osób, które ściągają filmiki, które są zamieszczane na stronach internetowych. FLV Player umożliwia odtwarzanie filmów w formacie .flv bez użycia przeglądarki internetowej. Mimo iż program ten posiada wyjątkowo skąpe możliwości to czasami jest wyjątkowo przydatny, dlatego warto się w niego zaopatrzyć.
Flash stał się bardzo popularnym formatem w internecie. Wszystkie najpopularniejsze przeglądarki internetowe potrafią go odtworzyć bez najmniejszych problemów. Problem pojawia się gdy chcemy ściągnąć pliki zapisane w flashu i następnie odtworzyć na dysku komputera. Taką czynność właśnie umożliwi nam FLVPlayer.
Jest jednym z bardziej znanych odtwarzaczy filmów divx, xvid, dvd  ale także i tych w niej znanych formatach.
Windows Media Player - jest to bardzo profesjonalny program multimedialny. Umożliwia odtwarzanie plików wideo i audio. Jeśli nie mamy pewnych kodeków to nie odtworzymy danego pliku.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/7
The KMPlayer to odtwarzacz multimedialny, który cechuje się bardzo duża ilością odtwarzanych formatów. Dzięki temu odtwarzaczami nie będziemy musieli godzina szukać kodeków, które umożliwią nam oglądanie filmów, tylko natychmiast będziemy mogli włączyć filmy. Oczywiście KMPlayer posiada wszystkie niezbędne funkcje, które są stosowane w innych odtwarzaczach.
QuickTime jest programem dzięki któremu możemy odtworzyć pliki wideo i muzyczne, nawet te w dość nietypowych formatach. Jest to jednak także bardzo dobry program do katalogowania plików muzycznych.