Kantaris - Z tym programem bez problemy otworzymy pliki w formacie takim jak: AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC i tak dalej. Krótko pisząc, jest to odtwarzacz multimedialny.
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: MS Windows 2000/XP/2003/Vista
Wielkość: 9 128 kB
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
Pobierano 1021 razy
Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu
Kantaris
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/7
FLVPlayer 2.0 to program multimedialny, który umożliwia wyświetlanie filmów zapisanych w formacie FLV, czyli formacie, który jest używany do zapisywania filmów wykorzystywanych na stronach internetowych. Mimo iż przeglądarki bez problemu odtwarzają takie filmy to programy multimedialne mogą mieć duże problemy, dlatego powstał ten program.
XMPlay to darmowy odtwarzacz muzyczny, który umożliwia odtwarzanie piosenek w dowolnym formacie z wyjątkowo dużo jakością (dzięki czemu ma swoich stałych fanów). Program ten posiada także wszystkie niezbędne funkcje jakie można znaleźć w innych tego typu narzędziach. Mimo dobrej jakości program ten jest niewielki i posiada małe wymagania systemowe.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP/Vista
CrystalPlayer Professional - Możemy nie tylko oglądać filmy, ale wyświetlać napisy i co ciekawe robić zrzuty ekranu z danego momentu w filmie. Dodatkowo CrystalPlayer posiada zbiór filtrów Wideo i Audio, własny dekoder MPEG4, Crystal AC3 multichannel audio decoder i Crystal MPEG1/2 video decoder.
Aplikacja idealna do odtwarzania filmów, mało tego, filmy te mogą być z napisami. Odtworzy wszystkie popularniejsze formaty wideo.
SubEdit-Player - jeden z wielu niewielkich programów, a potrafiących sporo? Aplikacja pozwala na tworzenie nowych napisów do filmu, a także edytowanie już istniejących. Bardzo prosty w obsłudze.