Polecane Aplikacje: + BitTorrent + PowerPoint Viewer + Adobe Photoshop CS + eMule +

Inne programy z tej kategorii:

Custom Theme Converter 1.4.0.0

Custom Theme Converter to bezpłatny program komputerowy, który umożliwia przygotowywanie motywu graficznego do takich urządzeń jak PlayStation Portalble (PSP) oraz PlayStation 3. Gotowe projekty można zapisać w specjalnie do tego przygotowanym rozszerzeniu i bez najmniejszych problemów zainstalować na wcześniej wymienionych urządzeniach.

iThemeit

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 2000/XP/Vista

Sony Ericsson Themes Creator 4.16

Program ten służy do tworzenia na ekranie naszych komputerów tematów graficznych które już w ukończonej fazie możemy zaimportować do naszych telefonów Sony Ericsson. Idealne rozwiązanie dla miłośników tej marki telefonów.

myTheme Creator 2.24

myTheme Creator to aplikacja stworzona z myślą o posiadaczach telefonów komórkowych z logiem Nokii oraz Sony Ericsson. Opisywana aplikacja umożliwia tworzenie motywów na wcześniej wymienione telefony. Zaletą tego programu komputerowego jest prosta obsługa, z którą poradzą się wszyscy użytkownicy oraz możliwość edycji wielu elementów interfejsu telefonu.

Ringtone Media Studio 3

Ringtone Media Studio to program komputerowy z pomocą którego będziemy mogli przygotować dzwonki, tapety oraz filmiki na telefony komórkowe. Aplikacja ta posiada wszystkie niezbędne do tego elementy, czyli program graficzny i program do obróbki wideo. Ringtone Media Studio posiada jeszcze kilka innych przydatnych funkcji, jednak je zostawiam do odkrycia wam samym.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

- sony ericsson program do komputera k800
- pobierz program gps sony ericsson
- gry instalki sony eri
- oprogramowanie pc suite firmy sony ericsson k800i
- motywy na sony ericsson k550i pobierz

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.