Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/dedykbig/domains/bfmsa.pl/public_html/program.php on line 43 Program Custom Theme Converter 1.4.0.0 Pobierz - (ramki do zdj���� do ��ci��gni��cia): Darmowe Oprogramowanie, programy.
Polecane Aplikacje: + Pro100 + WinZip + Internet Explorer + Flash Player +

Inne programy z tej kategorii:

Ringtone Media Studio 3

Ringtone Media Studio to program komputerowy z pomocą którego będziemy mogli przygotować dzwonki, tapety oraz filmiki na telefony komórkowe. Aplikacja ta posiada wszystkie niezbędne do tego elementy, czyli program graficzny i program do obróbki wideo. Ringtone Media Studio posiada jeszcze kilka innych przydatnych funkcji, jednak je zostawiam do odkrycia wam samym.

iThemeit

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 2000/XP/Vista

myTheme Creator 2.24

myTheme Creator to aplikacja stworzona z myślą o posiadaczach telefonów komórkowych z logiem Nokii oraz Sony Ericsson. Opisywana aplikacja umożliwia tworzenie motywów na wcześniej wymienione telefony. Zaletą tego programu komputerowego jest prosta obsługa, z którą poradzą się wszyscy użytkownicy oraz możliwość edycji wielu elementów interfejsu telefonu.

Custom Theme Converter 1.4.0.0

Custom Theme Converter to bezpłatny program komputerowy, który umożliwia przygotowywanie motywu graficznego do takich urządzeń jak PlayStation Portalble (PSP) oraz PlayStation 3. Gotowe projekty można zapisać w specjalnie do tego przygotowanym rozszerzeniu i bez najmniejszych problemów zainstalować na wcześniej wymienionych urządzeniach.

Sony Ericsson Themes Creator 4.16

Program ten służy do tworzenia na ekranie naszych komputerów tematów graficznych które już w ukończonej fazie możemy zaimportować do naszych telefonów Sony Ericsson. Idealne rozwiązanie dla miłośników tej marki telefonów.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

- Darmowe Niemieckie szablony webspell
- powermp3 theme
- free jportal themes
- program do wstawiania zdjęć w gotowe ramki
- serial do nero 1,4

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.