Polecane Aplikacje: + QuickTime + GIMP + Total Commander + Kaspersky Anti-Virus +

Inne programy z tej kategorii:

ActiveSync 4.5

ActiveSync - Dzięki temu programowi jest możliwe synchronizowanie aplikacji z Windowsem a urządzeniami przenośnymi takimi jak komórki i tym podobne. Dzięki programowi wykonamy synchronizację większości aplikacji biurowych

SyncToy 2.1

SyncToy to wyjątkowo przydatny program komputerowy dla użytkowników, którzy bardzo często korzystają z zewnętrznych dysków danych oraz urządzeń, które przechowują różne pliki jak aparaty fotograficzne czy kamery. Opisywana aplikacja umożliwia zarządzanie danymi na wielu nośnikach i ich synchronizację.

PSP Content Manager 1.8

PSP Content Manager to program, który umożliwia zarządzanie konsola PSP za pomocą naszego komputera. Głównymi możliwościami tego programu jest przeglądanie wszelkich plików jakie są przechowywane na PSP oraz oczywiście ich kopiowanie oraz wgrywanie dowolnych plików na PSP. Mimo iż nie jest to duży program to wielu posiadaczy PSP go doceni.

TouchCopy 9.82

TouchCopy to program komputerowy dla posiadaczy takich urządzeń jak iPhone lub iPod. Aplikacja ta umożliwia zarządzanie zawartością wcześniej wymienionych urządzeń, dzięki czemu możemy kopiować dowolne pliki takie jak filmy, muzyka oraz obrazy. Oczywiście na tym możliwości programu się nie kończą, zainteresowanych zapraszam do pobrania.

Windows Mobile Device Center 6.1

Windows Mobile Device Center - aplikacja umożliwia synchronizację danych i programów między Windows Vista, a urządzeniami mobilnymi.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

- programy do robienia kolażu zdjęć po polsku pobierz
- program do przesyłania pomiędzy 2 komputerami
- program do robienia kolarzu zdjęć
- Programy chomikuj
- ActiveSync_6

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.